Firemní prezentace

V této sekci si můžete prohlédnout fotografie sloužící k propagačním účelům dané firmy či společnosti, které lze následně použít v tištěné či elektronické podobě. Fotografie výborně poslouží jako podklad pro firemní kalendáře, noviny, webové prezentace, ročenky, profily zaměstnanců apod.

obrazek obrazek obrazek

Na uvedených fotografiích je kladen důraz na konkrétní činnost, která se stává jejich ústředním prvkem. Pro umocnění tohoto vjemu využíváme světelných, zábleskových souprav, které za správného použití umocní fotografovanou scénu, a tím povýší mnohdy nezajímavou popisnou fotografii např. na pracovní portrét vytvořený s kreativním přístupem.

 

obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Zde můžete vidět fotografie zachycující výrobní proces. Jednotlivé fotografie byly fotografovány takovým způsobem, aby krom zachycení činnosti obsahovaly do jisté míry také výtvarný prvek a autorský rukopis a mohly tak sloužit buď jako celek nebo solitér. Vhodně zvolené osvětlení upoutává pozornost a zvyšuje dramatičnost dané scény.

 

TQM – kamionová doprava, logistický sklad

Níže prezentované fotografie vznikly pro propagační materiály dopravce TQM. 
 
 

obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

 

Portrétní fotografie pro CLEAN UP s.r.o.

Jedná se o soubor portrétních fotografií sloužících pro propagaci dané činnosti. Výběr modelu pro fotografii můžete zvolit sami anebo ho ponechat zcela na nás, přičemž každá fotografie pak vzniká v ateliéru za přítomnosti vizážistky. Následně se vybere nejvhodnější portrét k danému účelu, který se upraví do finální podoby. Fotografii lze použít k webové prezentaci či k polepu firemního vozu, tak jako tomu bylo v uvedeném případě.

 

obrazek obrazek obrazek

 

 

 

 

 

 

Reference

DEK a.s. – dodávky materiálů a služby pro stavebnictví
DC VISION, s. r. o.
BAUER MEDIA v.o.s.
Regionální rada – regionu soudržnosti Moravskoslezsko
Jakubčovice fotbal, a.s.
TQM – holding s.r.o.
CLEAN UP s.r.o.
Řeznictví Tichý s.r.o.
ARAKO spol. s r.o.