Svatební postprodukce aneb úpravy fotografií…

 

Svatební Slideshow

Pokud se Vám nechce klikat a prohlížet jednotlivé galerie, klikněte na tento odkaz Svatební slideshow

obrazek

 

Svatební foto

Nabízíme Vám dokumentaci Vašeho svatebního dne prostřednictvím fotografie či videa. Naše činnost je založena na profesionálním přístupu, který vychází z mnoholeté zkušenosti našich fotografů a kameramanů.

Fotografové a kameramani DMFOTO sázejí na individuální přístup ke každému zákazníkovi, přičemž hlavním cílem jejich práce je vytvořit originální soubor fotografií či videozáznam, který zachytí skutečnou atmosféru Vašeho slavnostního dne. Vzhledem k tomu, že je pro nás tato práce zároveň velkým koníčkem, neustále hledáme nové možnosti a nápady, jak Vaše fotografie či video obohatit.

Výsledky naší práce si můžete prohlédnout v galeriích umístěných na těchto webových stránkách. Uvidíte fotografie klasické i netradiční, které byly vždy vytvořeny s ohledem na osobnost a vkus našeho zákazníka.

V případě, že Vás naše tvorba zaujala, neváhejte nám napsat e-mail nebo nás přímo kontaktovat na telefonním čísle +420 777 13 33 75. Rádi Vám poskytneme veškeré bližší informace týkající se průběhu fotografování či natáčení Vašeho svatebního dne a věříme, že se Vaše představy prostřednictvím týmu DMFOTO stanou skutečností.

Fotografie je možno pořídit také v prostorech ateliéru. Tuto možnost nabízíme především jako možnou alternativu v případě nepříznivého počasí.

obrazek obrazek obrazek obrazek

 Na těchto fotografiích můžete vidět zpracování v jemných, tlumených  odstínech. Fotografie jsou zlehka vyretušovány a významnou roli zde hraje především hloubka ostrosti.

 

obrazek

Svatebčané si pro své fotografování vybrali toto netradiční místo, které však nakonec působí velice neotřele a originálně. Ostatní fotografie z tohoto focení naleznete po kliknutí na našem facebookovém profilu.

 

obrazek obrazek obrazek obrazek

Atmosféru tohoto souboru fotografií utváří především zajímavé podvečerní světlo. I zde vzniklo mnoho zdařilých fotografií, a jak jsem psal již v úvodu, snažíme se vytvořit fotografie jak klasické tak i značně netradiční. Hlavním cílem je si fotografování  užít. V okamžiku kdy do jisté míry zapomenete na „foťák“ vzniknou ty nejlepší nenucené snímky.

 

obrazek obrazek obrazek

 U těchto fotografií bylo použito filtru, který snižuje barevnost a tím pomáhá imitovat starou fotografii. Do snímku byly přidány škrábance podtrhující pocit autentičnosti.

 

obrazek obrazek obrazek

Fotografie lze převést do černobílého provedení. Ve většině případů necháváme ve výběru jak barevnou, tak černobílou variantu. Poté se sami rozhodnete, která z úprav Vám vyhovuje více. Všechny fotografie získáváte v tiskové kvalitě, takže není problém si nechat jakoukoli fotografii ihned vytisknout.

 

obrazekKaždý se chce na fotografii líbit. Mnozí říkají, že se neumí na fotografii tvářit a podobně. Nicméně každý člověk je originální a každý sám dobře ví, že ten výraz, kdy vypadá dle svých představ v sobě má. Jen ho zachytit. Proto si na svou svatbu zvete profesionálního fotografa, který nejen že ovládá techniku fotografie, najde ten nejlepší záběr, ale především vystihne ten správný okamžik pro zmáčknutí spouště.
 
Těším se na fotografování s vámi. David Macháč