obrazek obrazek obrazek obrazek

 

 Svatební foto – video

Nabízíme Vám dokumentaci Vašeho svatebního dne prostřednictvím fotografie či videa. Naše činnost je založena na profesionálním přístupu, který vychází z mnoholeté zkušenosti našich fotografů a kameramanů. Tato výhoda se může na první pohled zdát nevýhodná, protože letitá praxe podbízí myšlenku určitého stereotypu a univerzálního výsledku.

Nemusíte se však obávat. Fotografové a kameramani DMFOTO sázejí na individuální přístup ke každému zákazníkovi, přičemž hlavním cílem jejich práce je vytvořit originální soubor fotografií či videozáznam, který zachytí skutečnou atmosféru Vašeho slavnostního dne. Vzhledem k tomu, že je pro nás tato práce zároveň velkým koníčkem, neustále hledáme nové možnosti a nápady, jak Vaše fotografie či video obohatit.

Výsledky naší práce si můžete prohlédnout v galeriích umístěných na těchto webových stránkách. Uvidíte fotografie klasické i netradiční, které byly vždy vytvořeny s ohledem na osobnost a vkus našeho zákazníka.

V případě, že Vás naše tvorba zaujala, neváhejte nám napsat e-mail nebo nás přímo kontaktovat na telefonním čísle +420 777 13 33 75. Rádi Vám poskytneme veškeré bližší informace týkající se průběhu fotografování či natáčení Vašeho svatebního dne a věříme, že se Vaše představy prostřednictvím týmu DMFOTO stanou skutečností.

Fotografie je možno pořídit také v prostorech ateliéru. Tuto možnost nabízíme především jako možnou alternativu v případě nepříznivého počasí.

obrazek

 Na této fotografii můžete vidět jednu z mnoha možných úprav. Ostatní fotografie z tohoto focení naleznete po kliknutí na našem facebookovém profilu.

 

obrazek obrazek obrazek obrazek

Tyto fotografie byly pořízeny v okolí Krnova, nicméně za pozornost stojí především podvečerní světlo, které dává snímkům zajímavou atmosféru. Další fotografie naleznete po kliknutí v galerii.

 

obrazek obrazek obrazek

 U těchto fotografií bylo použito filtru, který snižuje barevnost a tím pomáhá imitovat starou fotografii. Do snímku byly přidány škrábance podtrhující pocit staré fotografie.

 

obrazek obrazek obrazek

Fotografie lze převést do černobílého provedení. Ve většině případů necháváme ve výběru jak barevnou, tak černobílou variantu. Poté se sami rozhodnete, která z úprav Vám vyhovuje více. Všechny fotografie získáváte v tiskové kvalitě, takže není problém si nechat kteroukoli fotografii vytisknout.

 

 

obrazek obrazek obrazek

 Svatební den v Krnově na letišti